Lohusa Pijama Takımı – Hamile Pijama Takımı – Tampap

Lohusa Pijama Takımı

(
Adet Ürün
)
4
5
FİLTRELER
Filtreler
Filtreleri Temizle
FİLTRELER
FİLTRELER
Filtre
FİLTRELE
RENK
BEDEN
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELEMELERİ GÖSTER
SIRALA
ÜRÜN GRUBU
RENK
BEDEN
FİYAT ARALIĞI

TAMPAP Lohusa Pijama Takımları ile Kalite, Rahatlık, Estetik Ve Zarafetle Buluşun

Bedeni çok narin ve hassas olduğundan, bir kadın için en önemli süreçlerden biri lohusalıktır. Henüz doğum yapmış bir anne olarak vücut hassasiyetinize uygun, karın ve göğüs bölgenizi destekleyici lohusa pijama takımları, bu dönemde ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı size sunar.

 

Lohusa pijama Takımlarında, en önemli özelliklerden biri de pijama takımı parçalarının tek tek ayrı olarak da kullanılabilir olmasıdır. Takımdaki parçalar tek başına giyildiğinde de kullanış ve konforundan taviz vermez ve ilave parçalara ihtiyaç bırakmadan gündelik kıyafet rahatlığını ve elit şıklığını yaşarsınız.

 

Lohusa Pijama Takımlarında Kullanılan Kumaşlar

 

Lohusa pijama takımları, bebeğinizi emzirirken yaşayabileceğiniz zorluklar düşünülerek üretilir. Bu sebeple emzirme pijamalarında göğüs bedenindeki değişmeler göz önünde tutularak, göğüslere baskı yapmayan esnek kumaşlar kullanılır. Ayrıca bu dönemde cildinizi de riske sokmayacak cilt dostu, hijyenik kumaşlar tercih edilir. Bebeğinizi emzirme esnasında, bebeğe de zarar vermeyecek süsleme ve tasarı aksesuarları kullanılan pijama takımlarındaki tüm detayları sizi ve bebeğinizi rahat ve konforlu hissettirecek şekilde planlanır.

 

Lohusa Pijama Takımları Modelleri

 

Lohusa pijama takımı modelleri farklı renk, desen, tasarım ve fiyat alternatifleriyle, siz değerli annelere ve anne adaylarına birçok seçenek sunar. Doğum sonrası tüm annelerin karşılaştığı emzirme sorunlarını çözecek düğmeli lohusa pijama takımları da dahil, birçok modeli rahatlıkla deneyebilirsiniz. Lohusa pijama takımı modeli seçerken sezona uygun olarak kışlık lohusa pijama takımı veya rahatça kullanılabilecek ince kumaş seçenekleri ile yazlık lohusa pijama takımlarını tercih edebilirsiniz. 

 

Lohusa pijama takımı modelleri, lohusa gecelikleri, lohusa sabahlıkları, hastane çıkışı anne pijama takımları, doğum sonrası pijama takımları ve emzirme pijama takımları gibi kategorilerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu kategorilerdeki ürünler sizi tüm detaylarıyla kullanıma ikna edecek şekilde, özellikle saten kumaştan arzunuza göre uygun süslemelerle ve dantellerle detaylandırılır. Böylece ürünü giydiğinizde içinizdeki kadınlık ve annelik duygunuzu muhteşem bir şekilde güçlendirecek şekilde tasarlanır. Düğmeli Pijama ve gecelik modelleri ise size giyip çıkarırken büyük kolaylık sağladığı gibi bebeğinizi emzirirken de emzirme işini zorlanmadan yapmanıza yardımcı olur.

 

Yazlık ve Kışlık Lohusa Pijama Takımları

 

Yaz veya kış aylarında bebeğinizin bakımı esnasında üzerinizdeki kıyafetin veya elbisenin vücudunuzda oluşturduğu etkiler önemlidir. Bu etkiler zaman zaman annelik performansınızı etkileyecek şekilde sizi zorlayabilir. Bazen ince bir kumaştan üretilen bir pijama aşırı terlemeye sebep olurken, bazen de kalın kumaşlı bir gecelik üşümenize sebep olabilir. Mevsimine göre yüksek kalitede tasarlanan yazlık ve kışlık lohusa pijama takımı modelleri tüm bu detaylara dikkat edilerek ve azami hassasiyet gösterilerek üretilir ve siz de bu lohusa pijama takımlarını rahat ve şıklıktan ödün vermeden evinizde giyebilirsiniz.

 

Tesettür Lohusa Pijama Takımı Modelleri

 

Tesettür lohusa pijama takımlarında vücut hatlarını belli etmeyecek kumaşlar kullanılır ve ten rengini belli etmeyen özellikte tasarlanır. 

 

Büyük Beden Lohusa Pijama Takımı Modelleri

 

Büyük beden lohusa pijama takımları kendinizi rahat hissedeceğiniz şekilde kesimi ve dikimi yapılan ve size hareket kolaylığı sağlayan ev kıyafetleridir. Esnek kumaşları sayesinde doğum sonrasında zorlanmadan kendi ihtiyaçlarınızı ve bebeğinizin ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilirsiniz.  Bu tarz kadın pijama takımları mevsime göre kışın üşütmeyen, yazın terletmeyen kumaşlarla üretilir. Böylece mevsim şartlarının etkileri için kaygılanmadan, keyifli bir lohusalık süreci yaşarsınız.

 

Dantelli Pijama Modelleri

 

Lohusalık döneminde anneler kırılgan ve hassas olurlar. Genelde kendilerini özel ve güzel hissetmek isterler. Dantelli pijama takımını giydiğinizde kendinizi daha özel hissederek lohusalığın size yaşattığı tüm kırılgan duyguları arkada bırakabilirsiniz. Kadınsı duygularınızı öne çıkaran dantelli lohusa pijama takımları, kullanılan kumaşların da kalitesi, özelliği ve şıklığıyla kendinizi mutlu hissetmenize yardımcı olur.

 

Hastane Çıkışı Pijama Modelleri

 

Hamilelik ve lohusalık süreçlerinde tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek  tasarlanan hastane çıkışı pijama modelleri , hastane sonrasında da rahatlıkla giyebilirsiniz. Özellikle emzirmeyi kolay bir şekilde gerçekleştireceğiniz modeller süreç boyunca size kolaylık sağlayacak önemli kıyafetlerden biridir.

 

TAMPAP hamile giyim ayrıcalıklarından biri de size sunduğu kalite ve konforun yanında, her bütçeye uygun uygun alışveriş alternatifleri getirmesidir. TAMPAP lohusa pijama takım modellerini rahatlıkla satın alabilir, uygun ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo avantajından faydalanabilirsiniz. 

 

Sizin için Tavsiyelerimiz
Kategoriler
Son Görüntülenenler

Popüler kategorilerde aramalar

İletişim

YARDIM