Emzirme Atleti Modelleri - Lohusa Atleti- Tampa

Emzirme Atleti

(
Adet Ürün
)
4
5
FİLTRELER
Filtreler
Filtreleri Temizle
FİLTRELER
FİLTRELER
Filtre
FİLTRELE
RENK
BEDEN
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELEMELERİ GÖSTER
SIRALA
ÜRÜN GRUBU
RENK
BEDEN
FİYAT ARALIĞI

Emzirme Atleti: Rahat ve Pratik 

Emzirme atletleriyle hayatınızda yaşadığınız en güzel deneyimlerden biri olan emzirme eylemini çok daha rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Emzirme Atleti Nedir, Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Emzirme atleti, hamilelik sürecinin ortalarından başlayarak emzirme süresince anne adayları ve anneler tarafından kullanılan bir iç giyimdir. Yapımında kullanılan esnek kumaşlar ile bu pratik ve işlevsel hamile iç çamaşırı doğum öncesi ve sonrası vücudun şekline göre şekillenir. Pamuklu ve bambu kumaşlardan dikilen lohusa emzirme atletleri, sizin ve bebeğinizin hassas cildini tahriş etmez. 

 

Emzirme atletleri tasarlanırken özellikle eklenen kopça, çıtçıt ve cırt gibi ayrıntılar, yemek için sabırsızlanan bebeğinizi zorlanmadan emzirmenizi sağlar. Sütün gerilemesi veya azalması gibi bir durumun önüne geçmek için sütyen kısmı göğsü sıkmayacak şekilde üretilir. Ayrıca doğumdan sonra üşütmeye meyilli olan beden atlet kullanılarak sıcak tutulmuş hem anne hem de bebek üşütme kaynaklı gaz sancılarından korunmuş olur.

 

Emzirme Atleti Nasıl Kullanılmalı, Nasıl Seçilmeli ve Kaç Adet Alınmalı?

Emzirme atleti kullanmaya doğumdan birkaç hafta önce başlayabilirsiniz. Çünkü karın bölgesi ve göğüslerde gözle görülür bir büyüme gerçekleşir. Emzirme atleti bir yandan göbek, bel ve göğüsleri toparlarken diğer taraftan da esnek kumaşı sayesinde sıkışıklık hissedilmesini engeller. 

 

Lohusalık süreci de dahil bebeğinizi sütten kesene kadar emzirme atleti kullanabilirsiniz. Bu sebeple en az birkaç tane emzirme atleti satın almanız faydalı olacaktır. Vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak büyük beden emzirme atleti alabilirsiniz. Tercihinize göre süngerli, dolgulu, kaplı, balenli ve çıtçıtlı bir emzirme atletlerini deneyerek kendiniz için en rahat olanını bulabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Emzirme Atleti Marka Ve Modelleri

Bebeğinizi emzirirken en çok istediğiniz şey göğsünüze, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşarak bebeğinizin karnını doyurmaktır. Anneler çoğunlukla emzirme boyunca bu duruma elverişli dış kıyafetler ile bu faaliyeti kolaylaştıran emzirme önlüklerini tercih ederler.

 

Hamile iç giyiminde de aynı pratikliği temin edecek birçok marka ve modele ulaşabilirsiniz. Üretildiği kumaşlar esnek ve yumuşak olan NBB emzirme atletleri, cırtlı olduğu için zahmetsizce çıkarılır. İmer emzirme atletleri ayarlanabilir kol askıları ile göğüs seviyenizi bebeğin ihtiyaç duyduğu yükseklikte tutmanıza yardımcı olurken çıtçıtlı body ve kaplı modelleriyle karnın ve göğsün alt bölgesini destekler. Siyah, beyaz ve ten rengi olan dikişsiz ve pamuklu kumaşlardan üretilen Şahinler emzirme atletleri ise özel tasarlanan atlet askısı sayesinde, ağırlaşan göğsü omuzların rahatça taşımasına yardımcı olur. %90 pamuklu-%10 elastan kumaştan üretilen Tampap siyah ve beyaz hamile atletleri de esnek ve rahat yapısıyla emzirme faaliyetini rahat ve kolayca yapmanıza yardımcı olur.

 

TAMPAP birçok kaliteli üreticinin kalite ve konforlu emzirme atletlerini en uygun fiyata, ödeme kolaylıkları ve hızlı kargolama ile sunuyor. Ayrıca bu özel dönemizde size rahatlık ve konfor sağlayacak diğer hamile giyim ürünlerimize de göz atabilirsiniz ve istediğiniz ürünü sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Sizin için Tavsiyelerimiz
Kategoriler
Son Görüntülenenler

Popüler kategorilerde aramalar

İletişim

YARDIM