Hamile Külodu, Lohusa Külodu - TAMPAP

Hamile Külodu

(
Adet Ürün
)
4
5
FİLTRELER
Filtreler
Filtreleri Temizle
FİLTRELER
FİLTRELER
Filtre
FİLTRELE
RENK
BEDEN
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELEMELERİ GÖSTER
SIRALA
ÜRÜN GRUBU
RENK
BEDEN
FİYAT ARALIĞI

Gebelere ve Lohusalara Özel Hamile Külodu Ürünleri
 

Hamile külodu  karnınızın büyümesinden başlayarak lohusalık sonrasına kadar belinizi ve kalçanızı destekleyen, esnek kumaşlardan üretilen bir hamile iç giyimidir. Hamilelik ve lohusalık bir kadının en önemli ve özel zaman dilimlerindendir. Bu dönemlerde hormonlarla birlikte vücudunuzda değişmeler ve genişlemeler olur. Tüm bu değişimlere ayak uydurmak için yapacağınız gardırop değişimine iç çamaşırlarınızdan hamile külodu  ile başlayabilirsiniz.

 

Hamile Külodu Ne İşe Yarar ve Hamile Külodu Giyilmeye Ne Zaman Başlanmalı?

Hamilelik sürecinin ortalama üçüncü aydan itibaren karnınız büyümeye ve kilo olmaya başlarsınız. Giydiğiniz kıyafetler üzerinize yavaş yavaş olmamaya başlar ve iç çamaşırlarınız dar gelir. Bu fiziki değişiklikler sizi gündüz kısıtladığı gibi gece de rahat bir şekilde uyuyup dinlenmenize engel olur. Pamuklu ve esnek kumaşlarla üretilen hamile külotları size hareket rahatlığı sağlayarak bu süreçte vücudunuzun ihtiyacı olan konforu elde etmenizde hamile külodu size yardımcı olur ve daha rahat bir hamilelik geçirmenizi sağlar. 

 

Hamile Külodu Modelleri

Hamile külodu modelleri fiziksel durumunuzdaki değişiklikler, mevsim şartları, giyilecek dış kıyafetler gibi etkenler düşünülerek tasarlanır. Yüksek bel hamile külotları karın ve kalçayı saran elastik kumaşlardan üretilir. Bu hamile külotları özellikle kış aylarında göğüs altından diz üstüne kadar uzanan modelleriyle ekstra atlet giymeye ihtiyaç bırakmadan sizi sıcak tutar. Düşük bel hamile külotu modelleri yaz aylarında karın bölgenizi terletmez ve düşük bel kıyafetler giydiğinizde iç çamaşırınızı göstermez. Lohusalık döneminde de yaraları zorlamayan, karnın ve kalçanın şeklini alan pamuklu ve hijyenik kumaşlardan üretilen modellerde dikişsiz hamile külodu seçenekleri sayesinde dış kıyafette çamaşırın izi belli olmaz. Pek çok farklı renkte hamile külotları modelleri bulabileceğiniz gibi, en çok tercih edilen renkler siyah, beyaz ve ten rengidir.

 

Hamile Külodu Nasıl Seçilmelidir?

Doğum öncesi ve sonrası, bir annenin hem bedensel hem de ruhsal anlamda en çok zorlanacağı süreçlerdir. Hormonların çok hızlı değiştiği bu dönemlerde, bulunduğunuz odanın atmosferinden yediğiniz yemeğe kadar her şey bu durumu olumlu veya olumsuz etkiler. Kullandığınız çamaşırların lastik kısımlarındaki sıkıştırmalar bile hassas olan psikolojinizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle seçeceğiniz tüm hamile kıyafetleri sizi ve bebeğinizi rahat ettirmeye yönelik olmalıdır. Hamile külotlarında da gerekli esneklikte, üst ve alt karın bölgelerini kasmayan, lastik ve dikiş detaylarıyla cildiniz ve görünüşünüzü olumsuz etkilemeyen modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca sağlık durumunuza ve tercihinize bağlı olarak tek kullanımlık kullan at külodunu ve tek kullanımlık lohusa külodunu kullanabilirsiniz.

 

Hamile Külodunun Faydaları

Doğum sonrası lohusalık döneminde hava aldıran kumaşlarla üretilen hamile külodu modelleri, azami hijyen sağlayarak iyileşmenizi hızlandırır ve böylece giydiğiniz iç çamaşırın rahatlığı size huzur ve güven verir. Hamilelikte karın zamanla büyüdüğü için vücudunuzun ön kısmındaki ağırlığın dengelenmesi zorlaşır. Dengeyi sağlamak için kasları güçlendiren egzersizlerin yanında bel ve bacakları destekleyen kıyafetler kullanmanız gerekebilir. Hamile külodunun böyle bir fonksiyonu da vardır. 

 

 

Bu zorlu dönemde en iyi iç çamaşırı seçimi yapabilmeniz için TAMPAP, size NBB hamile külotları gibi yüksek kalitede farklı marka ve modellerde hamile külotları sunar.. Diğer hamile iç giyim ihtiyaçlarınız için hamile giyim kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Sizin için Tavsiyelerimiz
Kategoriler
Son Görüntülenenler

Popüler kategorilerde aramalar

İletişim

YARDIM