sadsad x
asdasd
Hakkımızda

HAKKİMİZDA.jpg (476 KB)


Merhaba,
Bu ilk cümleyi okuduysan metnin tamamını okumanı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü bu yazıda gelenekselşirket bilgilerinden fazlasını bulabilir ve alışveriş için gönül rahatlığıyla karar verebilirsin.

Tampap.com Alfatex Giyim İthalat İhracat E Ticaret LTD ŞTİ. firmasının bir kuruluşudur. Alfatex ,1979 yılında kurulan, birçok iç giyim ve basic dış giyim markasının distribütörlüğü ile birlikte hazır giyim; çorap, çamaşır ve pijama üretimi yapan,kuruluş itibariyle eski, sürekli güncellenmesiyle her zaman genç kalma umudunda olan bir firmadır.

Tampap.com uzunca zamandır N11, Hepsiburada, Amazon, GittiGidiyor, Trendyol, epttAVM gibi platformlar üzerinden de satış yapıyor.  Günün birinde belki seninde uğradığın bir mağaza olabiliriz, çünkü eniyisi olmak için çok çalışıyor çalıştıkçada tampaplanıyoruz. Tampaplayanlardan biri de sen olabilirsin!.

Tampap.com ülkemizden kazandıklarımızı tekrar ülkemize nasıl kazandırabileceğimizi düşündü ve yaş ortalaması 27 olan Tampap.com çalışanları ile yapılan beyin fırtınasıyla bir fikir üretti.

Dikkat et!

Tampap.com'da tüm ürünlerin sonunda saçma sapan bir kuruş göreceksin ! #birgülüşkaçkuruştagıyla bir sosyal sorumluluk projesi yürütme kararı verdiğimizde kuruşlardan kimsenin pek de  umudu yoktu. Çocuklarımız için kuruşlardaki  o son basamakları ayrıştıran bir yazılım tasarladık ve tüm kuruşları toplayınca epeyce bir çocuğun eğitim masraflarını karşılar olduk. Bu güne kadar 168 kitap, 245 defter, 12 bilgisayar, 670 kalem mağazalarımızdan alışveriş yapan insanların ödediği kuruşlarla ülkemizin güzel çocuklarına sizden armağan oldu. İşte kuruşlar böyle güzel gülüşlere dönüştüJ

 

Bununla da yetinmedik ;

Depolarımız her gün yüzlerce ürün transferi sağlarken fazlasıyla plastik, poşet, kağıt gibi geri dönüşmezse hepimizin geriye dönüp utanç duyacağı bir manzara oluşturacaktı.

 

Bunun için hemen depomuza yakın belediyeden geri dönüşüm için destek istedik, her gün yaklaşık 20-30 kg dönüşüme uygun atığı teslim ettik ve bu metni hazırlarken 1825. Gündeyiz! Buda demek oluyor ki, yaklaşık 55 ton dönüşüm atığını gezegenimizde yaşayan herkes için geri dönüştürdük, yani yaklaşık 3220 ağacın kesilmesinin önüne, sizlerin mağazalarımızdan yaptığı alışverişlerle geçtik.

Tampap.com hem ülkemizin hem de dünyanın en önde gelen markalarını en uygun fiyata sunan bir alışveriş sitesidir.   Açıkçası  sadece bunun üzerine bir metin yazmak istemedik. Bu yazıyı okuyorsan zaten bunu tahmin etmişsindir, onlarca iç giyim markasını en hızlı en uygun ve en güvenli şekilde alabileceğin yerdesin.

 Siparişin aynı gün kargolanır, kargocularla aramız iyidir, biliyoruz pek haz etmiyorsun onlardan hatta bazen evde olmadığını onlardan öğreniyorsunJama onların bizimle çalışmaya devam etmesi için senin ürününe öncelik vereceklerinden emin olabilirsin.

Tampap.com'unanasayfasında telefon numaramız yazılı. Şimdilik akşam 19.00’a kadar aradığında direkt ulaşabilirsin. Ya da info@tampap.com 'a yazarsan mutlaka talebine en hızlı şekilde cevap vermek için bir arkadaşımız ekran karşısında seni bekliyor olacak.

Burada tüm ürünler ücretsiz kargolanır ve kargo ücreti ödemeden iade edebilirsin.

 Tampap çalışanları bilir ki, önemli  olanmüşterinin bir ürünü sadece satın alması değil, o üründen müşterinin memnun kalması ve defalarca  tampaplamasını sağlamaktır.

Her şeye rağmen hata yapabiliriz  ama seni temin ederiz ki hatalarımızın arkasında duracak ve en pratik çözümü en kısa süre içerisinde üretecek bir şirket kültürüne sahibiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.